285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáscsésze és alj

874. Teáscsésze és alj

m: 5 cm, d: 13,2 cm

Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: kék kardos jel és masszába nyomott 75-ös szám, tányér peremén apró csorbákkal