874. Teáscsésze és alj
m: 5 cm, d: 13,2 cm
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: kék kardos jel és masszába nyomott 75-ös szám, tányér peremén apró csorbákkal