285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas kínáló

1407. Talpas kínáló

Nettó: 375 g, 14,5*19 cm

lengyel, 20. sz. első fele, 800 ezrelékes ezüst, JS mesterjegy, fémnyomott, kerek test, vésett gyümölcsös díszítéssel, csiszolt, színtelen üvegtállal, apró peremhibával