1407. Talpas kínáló
Nettó: 375 g, 14,5*19 cm
lengyel, 20. sz. első fele, 800 ezrelékes ezüst, JS mesterjegy, fémnyomott, kerek test, vésett gyümölcsös díszítéssel, csiszolt, színtelen üvegtállal, apró peremhibával