285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Váza és talpas kehely

1274. Váza és talpas kehely

m: 18 cm, és 16, 5 cm

cseh, Moser, 20. sz. eleje, csiszolt mangánlila üveg, maratott és aranyozott díszítéssel, jelezve az alján: Moser Karlsbad és Made in Czechoslovakia Karlsbad