1274. Váza és talpas kehely
m: 18 cm, és 16, 5 cm
cseh, Moser, 20. sz. eleje, csiszolt mangánlila üveg, maratott és aranyozott díszítéssel, jelezve az alján: Moser Karlsbad és Made in Czechoslovakia Karlsbad