285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fedeles dísztál

911. Fedeles dísztál

28*36 cm

Nápoly, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: elmosódott, máz alatti kék jellel, restaurált