285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cigarettatárca

1334. Cigarettatárca

149 g, 10,7*8*1,1 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, fedlapon és belül aranyozással, pesti hivataljellel és Krausz Testvérek és Adler Vilmos mesterjegyével, vésett díszítéssel, gilosált oldallapokkal