1334. Cigarettatárca
149 g, 10,7*8*1,1 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, fedlapon és belül aranyozással, pesti hivataljellel és Krausz Testvérek és Adler Vilmos mesterjegyével, vésett díszítéssel, gilosált oldallapokkal