1381. Gyertyatartó
191 g, m: 26 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, négy gyűrűs, emelt, kerek talpon, magas gyűrűkkel tagolt szár, váza alakú csésze