285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Karaffa

1363. Karaffa

m: 28 cm

német, 1900 körül, 1888 utáni hold korona fémjel, Wilhelm Binder mesterjegy, 800 ezrelékes ezüst szerelék, fedélen vésett: Gestiftet vom I. Bataillon 21. (Bayer) Inf. Regiments felirattal, színtelen, csiszolt üveg, talpán csillag motívummal