285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1403. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Nettó: 2055 g

Pest és Budapest, 1867 – 1936 és 1937 – 1966 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, különböző mesterjegyek (LM, EI, PA, FI, PK,  Láng Mór, Fodor Ignác, Polgár Kálmán), angol vágott fazonú nyelek, solingeni acél pengék, eredeti dobozában, össz: 46 db, vése