1336. Szelence
97 g, 8,7*5,5*1,8 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, M&S mesterjegy, teljes külső felületén niellós borostyáninda díszítítéssel, sérült