1476. Biedermeier karkötő
20 g, h: 19 cm
osztrák (?), 19. sz. első fele, 14 k finomságú antik arany, poncolt, vésett motívummal, kerek díszében 9 db gránát kő, nyelves zár, biztonsági lánccal, j.n., alakított ékszer, kis sérüléssel