285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Biedermeier karkötő

1476. Biedermeier karkötő

20 g, h: 19 cm

osztrák (?), 19. sz. első fele, 14 k finomságú antik arany, poncolt, vésett motívummal, kerek díszében 9 db gránát kő, nyelves zár, biztonsági lánccal, j.n., alakított ékszer, kis sérüléssel