285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Biedermeier karkötő

1470. Biedermeier karkötő

18,8 g

osztrák (?), 19. sz. első fele, 14 k finomságú antik arany, merev pánt nyelves záródással, barokk stílusú, gazdag domborítással, türkiz és gyöngy szemekkel díszítve, láncsorral és csüngő dísszel, j.n., kis sérülésekkel, cinnel javítva