1470. Biedermeier karkötő
18,8 g
osztrák (?), 19. sz. első fele, 14 k finomságú antik arany, merev pánt nyelves záródással, barokk stílusú, gazdag domborítással, türkiz és gyöngy szemekkel díszítve, láncsorral és csüngő dísszel, j.n., kis sérülésekkel, cinnel javítva