285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Köszöntőkártya (ún. Kunstbillet)

1038. Köszöntőkártya (ún. Kunstbillet)

16*17 cm

osztrák, 19. sz. közepe, színezett papír applikáció, német nyelvű felirattal, korabeli keretben, sérült