285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csészealj – Hölgy reneszánsz viseletben

845. Csészealj – Hölgy reneszánsz viseletben

d: 10,5 cm

20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelezve a hátoldalán: masszába nyomott MHR bélyegző és 210-es számozás