285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztalközép

1421. Asztalközép

446 g, 39*25*11 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, G.K. mesterjegy, négy rövid lábon ovális, préselt, gazdagon átfűrészelt dísztál, hat domborított női portréval, griffmadár fejes fülekkel, kis sérüléssel