1483. Szelence
129,9 g, 8,3*5,5*1 cm
francia (?), 19. sz. vége, 935 ezrelékes ezüst, belső felületén matt aranyozással, elkopott jelzet, teljes külső felületén gilosált alapú királykék zománc díszítéssel, vésett peremdíszekkel, sérült és javított