1377. Csokoládékínáló tálka
Nettó: 82 g, m: 11,8 cm, d: 12 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst kosárka átfűrészelt díszítéssel, AI (?) mesterjegy és hivataljel, eredeti, öblös, színtelen üvegbetét, csiszolt és peremén fogazott díszítéssel, apró hibával