285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Ékszerdobozka

1473. Ékszerdobozka

12,5*8,5*3,1 cm

francia, 20. sz., réz, domborított díszítéssel, fedlapon festett női portré, bordó bársony belső borítással, zsanéros nyitódással, kis sérüléssel, kép sérült