285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Hintaló

975. Hintaló

h: 110 cm, m: 74 cm

magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon, festett vászon borítással, bőr szíjakkal, sérült