871. Teáscsésze és alj
m: 6,5 cm, d: 13,3 cm
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék méhkas jel és 17-es festőszám, csésze restaurált, tányér peremén kis csorbával