285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1216. Emlékpohár

m: 12,5 cm

Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt, színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, magyar címerrel, Emlék felirattal