1053. Váza
m: 30,5 cm
Japán, 1900 körül, satsuma jellegű kőcserép, festett, figurális jelenettel, teljes felületén díszítve, aranyozással, Fo-oroszlán fülekkel, talpán festett jelzettel, fedele hiányzik, kis hibával