285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Váza

1053. Váza

m: 30,5 cm

Japán, 1900 körül, satsuma jellegű kőcserép, festett, figurális jelenettel, teljes felületén díszítve, aranyozással, Fo-oroszlán fülekkel, talpán festett jelzettel, fedele hiányzik, kis hibával