846. Falikép
24,5*22 cm
Bécs, 1846, festett, aranyozott porcelán, Ferdinand Georg Waldmüller (1793-1865) festménye után, jelezve a hátoldalán: masszába nyomott méhkasos jel és 846-os évszám, 43-as festőszám, kis sérülésekkel