1298. Kereszt
h: 18,8 cm
német vagy osztrák (?), 19. sz. vége, sárgaréz öntvény, 14 db ón stáció ábrázolással, feketére pácolt fa korpusszal, eredeti selyemmel bélelt doboza sérült