285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kereszt

1298. Kereszt

h: 18,8 cm

német vagy osztrák (?), 19. sz. vége, sárgaréz öntvény, 14 db ón stáció ábrázolással, feketére pácolt fa korpusszal, eredeti selyemmel bélelt doboza sérült