862. Csésze
m: 10,5 cm
Schlaggenwald (?), 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Szent a magyar Törvénye, Szent az Esküvése felirattal, jelzett az alján: masszába nyomott S és 14-es szám