285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kínáló

1434. Kínáló

468 g, 8,7*15,5*10,5 cm

Párizs, 1809 – 1819 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, kecses oroszlánkarmos és oroszlánfejes lábakon, mély öblös ovális tálka, alul lándzsalevél koszorúval, plasztikus díszszalaggal, peremen gyöngysor motívummal, ismeretlen mesterjegy, négy fülkarikáva