285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Mitológiai (Bibliai) jelenet

1295. Mitológiai (Bibliai) jelenet

Bruttó: 118 g, 11,5*8,5 cm

19. sz., festett porcelán lap, kerete: Pest (?), 1867 – 1936 közötti fémjel és behozatali jel, 900 ezrelékes ezüst, Oláh Lajos (?) mesterjegy, 44775 méretszám, pótolt fa hátlappal