285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéscsésze és alj

849. Kávéscsésze és alj

m: 4,6 cm, tányér: 12,8*10,8 cm

Elbogen, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpakon máz feletti kék AR jelzettel, aranyozás megkopva