285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Karpánt

1563. Karpánt

9,1 g

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, ES mesterjegy, üreges karkötő, felső íven váltakozva, karmos foglalatban apró gyöngy és türkiz színű szemek, gyöngysormintás szegélyekkel, nyelves záródással