285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Falikép

982. Falikép

11*15 cm (kerettel), 6,5*9 cm (kép)

francia, 19. sz. eleje, préselt teknőcpáncél, I.P. monogrammal, aranyozott, cizellált réz keretben sérült