285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tányér

879. Tányér

d: 22,5 cm

19. sz., a Lánchíd látképével, levonóképes fajansz, ho.: német nyelvű felirat, peremén kis sérülésekkel