285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyertyatartó pár

1404. Gyertyatartó pár

2874 g, m: 54,5 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, talpak és szárak nyolcszögletesek, gyöngysor motívumokkal tagolt, áttört díszgyűrűvel, ötkaros, hat gyertyacsészés kiemelhető felső részek, vésett DJ tulajdonosi monogrammal, kis restaurálással, két f