285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Női tárca

1312. Női tárca

58 g, 8,8*6*1 cm

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 2016 utáni, budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, belső rész aranyozva, lóhere alakú mesterjegy, plasztikus, zománcozással és véséssel kiemelt kökörcsin díszítéssel, apró hibával