285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Lányka virágkosárral

829. Lányka virágkosárral

m: 15 cm

német, KPM, Berlin, 1902, festett porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék jel és máz feletti KPM vörös jel, C, B festőjellel, kis sérülésekkel