285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztalközép

1255. Asztalközép

m: 24 cm

francia, 20. sz. eleje, aranyozott bronz, pótolt, színtelen üvegtál, köszörült díszítéssel