1005. Vekkeres utazó óra, 3 db
m: 5,5-8,5 cm
20. sz. eleje, egyik svájci Zenit márkájú, ébresztős szerkezet és 1 db francia, spindlis, ébresztős szerkezettel, egyikben zsebóra szerkezet, art deco stílusú sárgaréz tokokban, felhúzókulccsal, Zenith óra eredeti papír dobozában, kis sérüléssel, egyiken