285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

843. Csésze és alj

m: 10,2 cm, d: 13,6 cm

Bécs (?), 19. sz. közepe, festett és aranyozott porcelán, jelzés nélkül, kis kopással