914. Teáskészlet, 5 személyes
m: 6-16,5 cm, d: 15,5 cm
Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, Siang Noir minta, jelezve az alján: zöld szalagos Herend jellel, 5 db csésze és alj, 1 db fedeles teáskanna, 1 db fedeles tejszínes kanna, 1 db fedeles cukortartó