285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáskészlet, 5 személyes

914. Teáskészlet, 5 személyes

m: 6-16,5 cm, d: 15,5 cm

Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, Siang Noir minta, jelezve az alján: zöld szalagos Herend jellel, 5 db csésze és alj, 1 db fedeles teáskanna, 1 db fedeles tejszínes kanna, 1 db fedeles cukortartó