285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas kínáló

1309. Talpas kínáló

Bruttó: 377 g, 13,5*18 cm

Bécs, 185..., 13 latos antik ezüst talp, AB mesterjegy, barokkos díszítésű talpazaton zománcfestett és aranyozott tál, sérült