1409. Talpas kínáló
Nettó: 354 g, m: 22,5 cm, d: 28,5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst talp szecessziós díszítéssel, MG mesterjegy, rétegelt és csiszolt üveg tál későbbi kiegészítés, peremén apró hibával