1566. Gyűrű
Bruttó: 3,5 g, 52-es méret
Bécs, 1922 utáni fémjel és 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, WH mesterjegy, 1 db ovális nemesopállal és 2-2 db apró, modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,12 ct (M1, Cr, VS) díszítve