1357. Cukordoboz
Bruttó: 424 g, 8,1*12,2*9,8 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, Samuel Haber vagy Henrich Schütz mesterjegy, 4 golyó lábon sima falu téglány, lekerekített tetőlappal, eredeti, működő kulcsos zárszerkezettel, kis sérüléssel