1394. Gyertyatartó
746 g, 43,5*32*13 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Starke (?) mesterjegy, kerek, gyűrűkkel emelt talpon kivehető két karos felső rész, kis hibával