1306. Báli táska
87 g, táska: 7,5*10,6*3,3 cm
angol, 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst, domborított szecessziós díszítéssel, zsanéros nyitódással, lánc füllel, kis sérülésekkel