285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

832. Csésze és alj

m: 8 cm, 14*12,7 cm

Drezda, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, udvarlás jelenetekkel és virágcsokor díszítményekkel, talpakon máz feletti kék jelzettel