832. Csésze és alj
m: 8 cm, 14*12,7 cm
Drezda, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, udvarlás jelenetekkel és virágcsokor díszítményekkel, talpakon máz feletti kék jelzettel