285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tenisz karkötő

1538. Tenisz karkötő

Bruttó: 6,7 g, h: 16,7 cm

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany. karmos foglalatokban, sorban foglalva 71 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 1,56 ct (M1, W, VS-P2) díszítés, nyelves zár dupla biztonsági kapoccsal