285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas emlékpohár

1225. Talpas emlékpohár

m: 19,5 cm

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, Éljen a haza és Emlékül kopott feliratokkal, magyar koronás címerrel, aranyozása kopott