1225. Talpas emlékpohár
m: 19,5 cm
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, Éljen a haza és Emlékül kopott feliratokkal, magyar koronás címerrel, aranyozása kopott