285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Melltű (sáltű)

1564. Melltű (sáltű)

Bruttó: 4,2 g, h: 6 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 14 k arany, SJ mesterjegy, ovális csiszolású ametiszt kővel és ezüst buton foglalatban 2 db félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal, kis hibával