285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Zenith art deco férfi zsebóra

1509. Zenith art deco férfi zsebóra

Bruttó: 58,5 g, d: 49 mm

Svájc, 20. sz. eleje, 1902 – 1937 közötti pesti behozatali jellel, 14 k arany tok, sugárbordásan vésett hátlap, véshető monogrammezővel, levélkoszorús díszítéssel, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap jelzett: Chronométre Zenith, szerke