285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztali óra

1010. Asztali óra

24,5*19 cm

francia, 20. sz. eleje, jelzett anker szerkezet, arab számos számlap, ezüst tok, 1 db felhúzókulccsal, működik