285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Medál

1478. Medál

24,5 g, d: 3,7 cm

német, 19. sz. eleje, 1823-as Zehn Eine Feine Mark feliratú antik ezüst érem, I.G.S. jelzettel (1 Tallér), előlapon Mária a gyermekkel ábrázolással és pontozóval felhő motívum, peremfelirattal, kopott